Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen

Unieke veilingen

Op SlaJeSlag hebben we regelmatig unieke veilingen waar je hart sneller van gaat kloppen. Van een sportieve Harley-Davidson tot een shirt gesigneerd door Messi: hier vind je een overzicht van al onze bijzondere items die we in het verleden hebben geveild. Hou SlaJeSlag goed in de gaten. Wie weet scoor jij straks wel zo'n uniek verzamelitem!
Bekijk alle unieke veilingen

Luxe Lago Amore-sloep
Luxe Lago Amore-sloep

Datum geveild: juli 2021
Beschrijving:
met deze luxe Lago Amore-sloep geniet je pas écht van het ultieme gevoel van vrijheid op het water. Neem gerust je vrienden en familie mee, want er is plek voor in totaal 6 personen. De sloep werd geleverd met een Suzuki 9.9BRL-motor, kussenset, op maat gemaakt dekzeil, anker, landvasten, fenders, motor- en kabelslot.

Ingelijst Barcelona-shirt met handtekening van Messi
Barcelona-shirt gesigneerd door Messi

Datum geveild: juni 2021
Beschrijving:
een ingelijst FC Barcelona-shirt (2020 – 2021) gesigneerd door voetballegende Lionel Messi: welke fan wil dat nou niet in zijn mancave hangen? Deze musthave is geleverd inclusief luxe frame en officieel certificaat van echtheid.

Playseat® Red Bull F1-racing seat
Playseat Red Bull F1-racing seat

Datum geveild: november 2020
Beschrijving:
met deze Playseat® kruip je nóg beter in je favoriete racespel! Neem plaats in de cockpit van een Formule 1-wagen en geniet van de realistische ervaring. Handig detail: je kunt vrijwel elk stuur en pedalenset monteren op de gamestoel.

Rolex Submariner-horloge
Rolex Submariner-horloge

Datum geveild: juni 2020
Beschrijving:
wil jij de crème de la crème van horloges? Dit unieke en exclusieve Rolex-horloge staat voor stijl én kwaliteit. Hij is gemaakt van Oystersteel-staal en heeft witgouden indexen, waardoor dit sterke horloge zijn glans nooit verliest. De Rolex is inclusief officiële doos en certificaat van echtheid geleverd.

Harley-Davidson Street Rod-motor

Datum geveild: mei 2020
Beschrijving:
is het jouw (stoute) jongensdroom om ooit een Harley-Davidson in je bezit te hebben? Deze Street Rod-motor is voor de echte motorliefhebber. Met een lage zadelhoogte en 6 versnellingen neem je elke bocht extra soepel, hoe scherp ie ook is.

      Ook in deze categorie:

      Alle unieke veilingen

      product-image
      Wasstraatpas: premium carwash programma (200+ locaties)

      0

      00:01:58
      Bekijk alle unieke veilingen