Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen
gin tonic set luxury for men
gin tonic set luxury for men
gin tonic set luxury for men
gin tonic set luxury for men

Gepersonaliseerde gin & tonic-cocktailset

Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs
payment-logos
Zoek je nog een origineel cadeautje voor een cocktailliefhebber? Neem dan zeker dit toffe pakket in overweging. De fles gin wordt gepersonaliseerd met een naam naar keuze. Bovendien vind je in dit pakket ook tonic en handige accessoires voor de lekkerste G&T. Proost!
Wat wordt er geveild?
  • Gin & tonic-cocktailset van Luxury for Men:
    - vlierbloesem-gin (500 ml - 40%)
    - 3 blikjes tonic (1 Indian Tonic Water, 1 Skinny Tonic Water, 1 komkommer en watermeloen - 150 ml per stuk)
    - drankmaatje
    - barlepel
    - luxueuze geschenkverpakking
  • De fles gin wordt gepersonaliseerd met jouw gekozen ontwerp
Plus- en minpunten
  • Leuk om cadeau te geven
  • De fles gin wordt gepersonaliseerd
  • Exclusief verzendkosten
  • Data

    Voucher geldig t/m 6 maanden na het winnen van de veiling.

    Gin-tonic is dé klassieker in de wereld van de cocktails. Het drankje bestaat uit maar 2 ingrediënten dus je zou misschien denken dat er niks mis kan gaan. Maar niets is minder waar! Bij een gin-tonic zit het 'm in de juiste balans tussen de ingrediënten. Met dit pakket ga jij straks in elk geval als een pro te werk. Het bevat alle benodigdheden voor een overheerlijke gin-tonic: gedistilleerde vlierbloesem-gin van VOLEF, 3 bekroonde tonics van Double Dutch, een barlepel en drankmaatje. Je kunt de gin-fles personaliseren met een naam naar keuze. Leuk als cadeautje dus!

    De gin is gedistilleerd in een koperen ketel in de achterkamer van een verborgen Belgische stokerij. De granen zijn geoogst op lokale boerderijen. Deze gin is verrijkt met frisse aroma's van vlierbloesem en andere botanica's die 'm een gewaagd en verkwikkend karakter geven met een prachtig zoete en pittige smaak. Combineer het met de Double Dutch-tonic voor de perfect geserveerde gin-tonic.

    VOLEF BV

    Verplichte kosten

    Administratiekosten

    5,50

    Verzendkosten te voldoen bij aanbieder

    5,95

    Voorwaarden & bijzonderheden
    • Volg de stappen op je voucher om je gepersonaliseerde cocktailset te bestellen
    • Voor het kopen van alcohol moet je 18 jaar of ouder zijn. Dit wordt bij de betaling en bij aflevering gecontroleerd
    • Levering alleen binnen België of Nederland
    • Een bestelling kun je niet wijzigen of annuleren
    • Je kunt alleen bestellen via de website van Luxury for Men
    • Je voucher kan niet worden ingewisseld voor contant geld
    • Deze veiling is exclusief verzendkosten
    gin tonic set luxury for men
    gin tonic set luxury for men
    gin tonic set luxury for men
    Deel deze veiling

    Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Al meer dan 3 miljoen winnaars

    • Dagelijks 1000-en veilingen

    • Je bepaalt zelf de prijs

    Onze veilingsvoorwaarden
    Hoogste bieder?

    Notarieel toezicht

    Algemene voorwaarden

    mr. S.V. Viveen
    Deze veiling staat onder toezicht van notaris
    mr. S.V. Viveen