Overnachting aan de Belgische kust in Nieuwpoort (2p)
Even uitwaaien? Hotel Sandeshoved ligt op de dijk van Nieuwpoort-Bad. Steek de boulevard over en je staat met je voeten in het zand. Maar er is meer te zien; van Westfront tot de Abdij van Westvleteren. Jij vermaakt je hier vast.
Wat wordt er geveild?
- 2 dagen aan zee in Nieuwpoort-Bad (België)
- 1 nacht in Hotel Sandeshoved
- Verblijf in standaard tweepersoonskamer (18m²)
- Voor 2 personen

Data
Geldig voor een verblijf t/m 6 maanden na het winnen en betalen van de veiling.
In de kalender zie je wanneer er een kamer vrij is. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!
Inchecken vanaf 16.00 uur.
Uitchecken voor 10.00 uur.
Bij verblijf op zaterdag en tijdens alle Belgische schoolvakanties geldt een toeslag van € 15,- per nacht.
Meer info
Beschikbaarheid
Bij te boeken
Locatie
Meer producten bekijken?
Hoe werkt een veiling?
Bekijk tips en onze voorwaarden
Al meer dan 3 miljoen winnaars
Dagelijks 1000-en veilingen
Je bepaalt zelf de prijs
Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & Bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken. De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.