Wijnproeverij voor op De Kasteelhoeve, Overijssel (4p.)

Schotsweg 7, 7951 NP IJhorst

Wijnliefhebber? Nodig jouw vrienden of familie uit voor een wijnproeverij op De Kasteelhoeve. Op deze bijzondere locatie proeven jullie 10 topwijnen, 1 port en 1 likeur. Ook krijgen jullie er stokbrood en kazen bij. Santé.

Wat wordt er geveild?
  • Wijnproeverij op De Kasteelhoeve in Overijssel
  • Proef 10 wijnen (naar keuze: rose, rood en/of wit)
  • Proef 1 glaasje port en 1 glaasje likeur
  • Stokbrood en kazen
  • Uitleg van ervaren wijnconsulent
  • Duur: 2 uur
  • Voor 4 personen
Plus- en minpunten
  • Bij mooi weer is de proeverij op het terras
  • Je kunt extra personen bijboeken
  • Maar 1 locatie beschikbaar
Data

Geldig t/m 6 maanden na het winnen van de veiling.
Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Kijk HIER voor de actuele beschikbaarheid. (zie 'Kasteelhoeve')

Meer info

Ben je een wijnliefhebber, maar weet je eigenlijk niet zo veel van wijnen? Dan is deze proeverij een mooie gelegenheid om het 1 en ander op te steken. Daarnaast is het niet alleen leerzaam, maar vooral ook leuk! Trommel jouw vrienden of familie bij elkaar en maak er een gezellig uitje van.

De KasteelhoeveDe Kasteelhoeve ligt aan een kronkelend riviertje, tussen Overijssel en Drenthe. Op deze bijzondere locatie krijgen jullie bij mooi weer een wijnproeverij in de beeldentuin. Zit het weer iets tegen, dan proeven jullie de wijnen vanuit de knusse galerie.

ProeverijJe proeft van 10 verschillende wijnen (rood, rose en/of wit) uit verschillende wijnstreken. Tijdens het proeven van de wijnen krijg je uitleg van een professionele wijnconsulent en leer je hoe je wijnen moet keuren aan de hand van proefformulieren. Denk aan het beoordelen van de kleur, geur en smaak. Tijdens de proeverij komt er naast wijn, ook stokbrood en verschillende kazen op tafel. Het uitje wordt afgesloten met 1 glas port en 1 glas likeur.

WijnenTijdens de proeverij worden er wijnen geproefd uit o.a.:
• Spanje
• Frankrijk
• Duitsland
• Oostenrijk
• Zuid-Afrika
• Italië
• Portugal
• Slovenië

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Bij te boeken

Extra bij te boeken:

• Extra personen € 5,- p.p. (maximaal 4)

Locatie

Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

Toon externe content en accepteer cookies
Voorwaarden & bijzonderheden

• Geen 18, geen alcohol

€ 0Bied nu en win deze veiling
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.
  • Beoordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of bestel
  • Ontelbaar veel veilingen
  • Bepaal jouw prijs
  • Sla je Slag

Onze veilingvoorwaarden

Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van SlaJeSlag.nl van toepassing.