Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen
Set van 3 mini stamrozen rood (hoogte: 55 - 70 cm)

Geef je balkon of terras meer kleur met deze mini stamrozen. De rijkbloeiende planten hebben een lange bloeiperiode, waardoor je van juni t/m oktober geniet van prachtige rode rozen. Bied mee, win met korting en help de planten uitgroeien tot 3 echte beauty's!

Wat wordt er geveild?

  • Set van 3 mini stamrozen
  • Hoogte bij levering: 55 - 70 cm (gemeten incl. kluit)
  • Geleverd in gesealde kluit
  • Buitenplanten

Productspecificaties

  • Kleur: rood
  • Lange bloeiperiode, van juni - oktober
  • Sterke roos, eenvoudig in onderhoud
  • ... Extra info onder Over de mini stamrozen

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Eurogreen International  BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

6,50

Verzendkosten

6,99

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Bij ontvangst zullen er geen bladeren of bloemen zichtbaar zijn
  • Let op: bij levering is de boom ongeveer 55 - 70 cm groot (gemeten incl. kluit)
  • Elke plant is uniek. Op de afbeelding zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen
  • Geleverd in een gesealde kluit en full colour verpakking
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Meer producten bekijken?

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Notarieel toezicht

Algemene voorwaarden

mr. S.V. Viveen

Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen