Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen

Apenheul - maak kennis met 35 soorten apen (2 p.)

Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Apenheul is al meer dan 50 jaar hét leukste dagje uit tussen de loslopende apen! In dit prachtige groene park op de Veluwe beleef jij een unieke ervaring tussen ruim 300 apen.
Wat wordt er geveild?
  • Tickets voor Apenheul in Apeldoorn
  • Voor 2 personen

Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang. Zij hebben wel een reserveringsbewijs nodig. Reserveer deze kindertickets via de website van de Apenheul.

Plus- en minpunten
  • Dagje uit tussen ruim 300 apen
  • 3 speeltuinen verspreid door het park
  • Direct doorlopen bij de kassa
  • Neem een paraplu mee bij slecht weer
  • Het is niet mogelijk om je gemaakte reservering te wijzigen
  • Data

    Herken jezelf in Apenheul
    Apenheul is al meer dan 50 jaar hét leukste dagje uit tussen de loslopende apen! In dit prachtige groene park op de Veluwe beleef jij een unieke ervaring tussen ruim 300 apen. Een dagje apen spotten is niet alleen bijzonder maar ook leerzaam én herkenbaar. Van alle dieren lijken apen namelijk het meest op mensen. Tijdens je bezoek kom je niet alleen meer te weten over de apen, maar ook over jezelf. Heb jij slimme orang-oetantrekjes? Ben jij net zo energiek als een doodshoofdaapje? Herken jezelf in één van de ruim 35 apensoorten in Apenheul! Dit unieke apenpark blijft je verrassen. Klim en klauter als een aap in één van de vele speeltuinen, wandel langs het grootste insectenhotel ter wereld, bezoek de presentaties van de dierverzorgers en zie gorillajong Kiango opgroeien. Nu al benieuwd op welke aap jij het meest lijkt? Doe dan voor je bezoek de apentest op de website.
    Kijk op apenheul.nl voor meer info over jouw bezoek en leuke activiteiten in de vakanties.

    Misschien ontdek jij dit seizoen wel een nieuwe bewoner in het park… Nieuwsgierig geworden? Slinger snel naar Apenheul!

    Méér dan een leuk dagje uit
    Apenheul is méér dan een leuk dagje uit. Met het Apenheul Natuurbehoudfonds (ANF) beschermen we apen en hun leefgebieden wereldwijd. Veel soortgenoten van de apen die je in Apenheul ontmoet, worden in het wild namelijk met uitsterven bedreigd. Bezoek je Apenheul, dan draag je automatisch je steentje bij aan het Apenheul Natuurbehoudfonds. Met jouw bezoek steun je dus ook de apen in het wild!"

    Stichting Apenheul

    Verplichte kosten

    Administratiekosten

    5,50

    Optionele kosten

    Parkeerkosten per auto

    9,30

    Bijboeken tijdens betaling
    Na het winnen van deze veiling kun je tijdens het betalen direct extra tickets bijkopen. Natuurlijk is het ook mogelijk om nogmaals de veiling te winnen.

    Voorwaarden & bijzonderheden
    • De waarde is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
    • De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten en zijn niet inwisselbaar voor contant geld
    • Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang. Zij hebben wel een reserveringsbewijs nodig
    • Vooraf een datum en tijdvak reserveren is verplicht. Het is niet mogelijk om je gemaakte reservering te wijzigen
    • De tijdsloten in de kalender zijn maximaal 2 maanden vooruit te boeken
    • Met dit entreebewijs hoef je niet in de rij te staan voor de kassa. Je kunt direct doorlopen naar de kaartcontrole
    • Tickets kunnen gescand worden vanaf je smartphone of tablet
    • Op de website van Apenheul vind je alle informatie voor jouw dagje weg
    Deel deze veiling
    Meer producten bekijken?

    Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Al meer dan 3 miljoen winnaars

    • Dagelijks 1000-en veilingen

    • Je bepaalt zelf de prijs

    Onze veilingsvoorwaarden
    Hoogste bieder?

    Notarieel toezicht

    Algemene voorwaarden

    mr. S.V. Viveen
    Deze veiling staat onder toezicht van notaris
    mr. S.V. Viveen