Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen
Set van 3 gele framboosplanten

Set van 3 gele framboosplanten (25 - 40 cm)

Veiling gesloten

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Tuin & klussen

Heb jij ze weleens gezien, gele frambozen? Ze zijn nog zoeter dan hun meer bekende rode evenbeeld. Plant deze gele framboosplanten in je tuin en proef het zelf. De planten trekken ook nog eens bijen en vlinders aan. Goed voor de natuur!
Wat wordt er geveild?
  • Set van 3 gele framboosplanten
  • Hoogte bij levering: 25 - 40 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 9 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties

  • Latijnse naam: Rubus IdeausFallgold
  • Nog zoeter dan rode frambozen
  • Bloeien met witte bloemetjes
  • Trekken vlinders en bijen aan
  • ... Extra info onder Meer over de Rubus Ideaus ‘Fallgold

Levertijd

Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Met de Rubus Ideaus Fallgold kweek je niet alleen heerlijke frambozen in je eigen tuin, maar ze hebben ook nog eens een bijzondere kleur. Deze frambozen zijn namelijk goudkleurig! Ze lijken misschien minder zoet, maar niets is minder waar! Deze frambozen zijn zelfs nog zoeter dan de rode variant. De Rubus Ideaus doet het prima in de tuin of op het balkon. De plant bloeit vanaf eind mei tot juli met trosjes witte, roosachtige bloempjes. Deze worden later in de zomer en de herfst gevolgd door de heerlijke goudkleurige frambozen. Ook trekt ie vlinders en bijen aan, wat voor een levendige tuin zorgt.

VerzorgingDe Rubus Ideaus is makkelijk om mee te beginnen in een moestuin. De plant produceert jong en snel vruchten, en is ook nog eens zelfbestuivend. Frambozenstruiken houden van een luchtige en lichtzure bodem, welke bij voorkeur rijk is aan humus voor de nodige voedingsstoffen. De grond dient vrij te worden gehouden van onkruid. Verder verdraagt de plant het beste zon tot lichte halfschaduw. Snoei de takken in de winter terug tot op 10 cm boven de grond.

Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering zijn de planten ongeveer 25 - 40 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Notarieel toezicht

Algemene voorwaarden

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen