Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen

2 Salix Flamingo bomen (60 - 80 cm)

Veiling sluit om 09:31

08:05:02

Huidig bod

€ 6

Adviesprijs

€ 69,95

Bieders

2

Log in en bied meeIk heb geen account

6

j kasper

01:24:40

5

Renaat Neirynck

01:22:34

Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,99 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Deze 2 Salix Flamingo bomen stelen de show bij jou buiten. Ook geven ze kleur aan je tuin door de opvallende roze, witte en groene bladen. Ze zijn tot -15°C winterhard en zijn ideaal voor kleine tuinen. Ze worden maximaal 3 meter hoog.
Wat wordt er geveild?
  • 2 Salix Flamingo bomen
  • Hoogte bij levering: 60 - 80 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties

  • Met roze, witte en groene bladeren
  • Winterhard tot -15℃
  • Groeit uit tot maximaal 3 meter hoog en 2 meter breed
  • ... Meer info onder Meer productspecificaties

Levertijd

Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Salix 'Flamingo' is een opvallende wilgensoort. Deze Japanse dwergwilg staat ook bekend als de Flamingo-boom. De Salix Flamingo is een winterharde wilg die ideaal is voor kleine tuinen en een uitstekende lentekleur heeft. Dankzij de prachtige gekleurde bladeren is het een zeer populaire plant in Europa. De bladeren zijn roze, groen en wit, en wanneer ze in de herfst vallen, stelen ze de show met hun felle oranje kleur. De plant is winterhard tot -15℃ en kan maximaal 3 meter hoog en 2 meter breed worden.

Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99

Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  • Ga naar Mijn veilingen
  • Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  • Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  • Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  • Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: hoogte bij levering: 60 - 80 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Notarieel toezicht

Algemene voorwaarden

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen