Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand

Set van 2 olijfbomen op stam incl. mand (45 - 55 cm)

Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,99 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Olijfbomen zijn zeer winterhard en doen het goed in ons kikkerlandje. Deze 2 boompjes worden geleverd inclusief mand, waardoor je ze direct buiten kunt zetten. Klaar voor een lekker mediterraan sfeertje op jouw terras?
Wat wordt er geveild?
  • Set van 2 olijfbomen op stam (incl. 2 manden)
  • Hoogte bij levering: 45 - 55 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 14 cm
  • Winterharde buitenplant

Productspecificaties

  • Botanische naam: Olea Europaea
  • Groenblijvende boom
  • Geurige witte bloemen in het voorjaar
  • Geeft een mediterraan tintje aan jouw tuin of balkon
  • ... Extra info onder Meer over de Olea Europaea

Levertijd

Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

2 olijfbomen op stam in mand

Over de Olea Europaea
De olijfboom, officieel Olea Europaea, is de oudste boom die in de geschiedenis bekend is. Met hun zilverachtige blad, knoestige stammen en trossen geurige witte bloemen in het voorjaar, zijn deze karakteristieke bomen prachtige blikvangers in de tuin tijdens alle seizoenen. Het is een prachtige groenblijvende boom die een mediterraan tintje aan de tuin of balkon geeft. Olijfbomen zijn zeer winterhard, waardoor ze ideaal zijn voor koudere gebieden. En natuurlijk groeien aan de boom ook echte olijven.

Verzorging
Olijfbomen zijn ideaal voor elke tuin. De bomen kunnen in potten worden geplant en op het terras worden neergezet, maar ze kunnen ook in de grond worden geplant. Olijfbomen geven de voorkeur aan een zonnige plaats en houden niet van natte voeten. Dus wanneer de boom in een pot wordt geplant, zorg er dan voor dat de pot gaten aan de onderkant heeft, zodat overtollig water weg kan lopen. Geef de Olea regelmatig water in het voorjaar en de zomer. Snoeien is voorlopig niet nodig, maar kan het beste in het vroege voorjaar of in het najaar (rond oktober) worden gedaan.

Voordat de olijven groeien, bloeit de
Olea in het voorjaar met kleine roomwitte en gele bloemetjes. De olijven kunnen worden geoogst als ze nog groen zijn of nadat ze in de late herfst volledig rijp zijn geworden, afhankelijk van hoe ze gebruikt gaan worden. De meeste versgeplukte olijven (zelfs die volledig rijp zijn) zijn zeer bitter en moeten voor het eten eerst worden gepekeld of in de zon worden gedroogd.

Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Verzending mogelijk binnen Nederland, Duitsland en België. De verzendkosten kunnen per land verschillen
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • De planten worden niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de planten beschadigd worden geleverd
  • Worden de planten beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade worden er nieuwe planten opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er worden dan nieuwe planten opgestuurd
  • Let op: elke plant is uniek. Op de afbeelding zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
2 olijfbomen op stam in mand
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Notarieel toezicht

Algemene voorwaarden

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen