Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Nee, instellingen
Paradijsvogelplant incl. mand (55 - 70 cm)

Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,99 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Haal de tropen naar je woonkamer met deze Paradijsvogelplant. De tropische groene vriend wordt geleverd inclusief mand; lekker makkelijk. Zet 'm op een zonnig plekje en geef voldoende water. Zo geniet je er nog jarenlang van.
Wat wordt er geveild?
  • Paradijsvogelplant (incl. mand)
  • Hoogte bij levering: 55 - 70 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm (ø)
  • Kamerplant

Productspecificaties

  • Botanische naam: Strelitzia Nicolai
  • Tropische plant met grote, stevige bladeren
  • Standplaats: zonnig
  • Niet winterhard
  • ... Extra info onder Meer over de Paradijsvogelplant

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

De Strelitzia Nicolai, in Nederland bekend als de Paradijsvogelplant, komt oorspronkelijk uit Zuid-Afrika. Deze prachtige plant tovert de huiskamer in een handomdraai om tot een echte jungle! Met z'n grote en stevige groene bladeren is deze kamerplant geschikt voor elk interieur. De Streltizia behoort tot de familie Musaceae en is daarmee verwant aan de bananenplant. Een typisch kenmerk van deze familie zijn de scheuren in de bladeren van de planten. Dit is compleet natuurlijk voor de Paradijsvogelplant en niks om je zorgen over te maken.

Verzorging

De Strelitzia Nicolai is een echte zonaanbidder en geeft daarom de voorkeur aan een plaats met veel licht. Hierdoor heeft de plant ook veel water nodig (let wel op de afwatering om wortelrot te voorkomen). De plant kan in het voorjaar en de zomer ook op het terras worden gehouden. De plant is niet winterhard, dus als er kans op vorst is, moet ie weer naar binnen worden gehaald. De Strelitzia is licht giftig voor kinderen en huisdieren. Verder staat de Strelitzia bekend om z'n prachtige exotische bloemen. Deze komen echter pas vaak als de plant tientallen jaren oud is. Hiervoor moet je de plant nog even laten staan dus!

Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 55 - 70 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • Elk plant is uniek. Op de afbeelding zie je wat je ongeveer kunt verwachten. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een iets ander uiterlijk zorgen
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Notarieel toezicht

Algemene voorwaarden

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen